•  04142029505 
  •  info@arasweb.ir  حساب کاربری 

شرکت ارس وب ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی

شرکت آنیل سیستم ارس با نام مستعار " ارس وب به شماره ثبت 2030 و شماره ملی ۱۴۰۰۳۶۹۳۰۰۱ " به صورت رسمی در تاریخ 1392 فعالیت های خود را در زمینه خدمات طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی و گرافیک آغاز نموده است. طراحی سایت‌ها بر اساس استانداردهای روز و مشتری مداری از عامل‌های مهم موفقیت این شرکت می‌باشد.
 

راه اندازی شرکت در انگلستان و مدیریت بازاریابی اینترنتی شرکت‌های بزرگی همچون Credit Plus و Python Properties در این کشور تجارب بین المللی این شرکت را افزایش داد. حضور در کنفرانس‌های بازاریابی اینترنتی SES که هر سال در لندن برگزار می‌شود باعث شد تا این شرکت خود را با دیگر شرکت‌های فعال طراحی سایت در ایران متمایز کند.
 

طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی برندهایی همچون دایتی، فدراسیون فوتبال ایران، مینو، لینا، برج میلاد تهران، امرسان، پاکسان، نفت بهران، شهروند و ... تأییدی در انتخاب مناسب برای شرکت‌های بزرگ می‌باشد.
 

طراحی سایت‌های فروشگاهی، طراحی سایت‌های B2B، طراحی وب سایت دایرکتوری و پرتال های سازمانی از جمله خدمات اصلی این شرکت در طراحی وب سایت می‌باشد. همچنین سرویس‌های بازاریابی اینترنتی این شرکت عبارتند از: سوشیال مارکتینگ، ویدیو مارکتینگ، سئو، ایجاد محتوا، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات گوگل، بنر مارکتینگ
 

در حال حاضر این شرکت با 3 دفتر در تهران، مشهد و لندن و با بیش از 50 نفر متخصص در حوزه‌های مختلف طراحی و بازاریابی وب به عنوان یکی از شرکت‌های موفق در حوزه کارآفرینی و توسعه صادرات غیر نفتی خود را مطرح کرده است.
 

همچنین این شرکت با برگزاری کنفرانس‌های بازاریابی اینترنتی در سالن همایش‌های صدا و سیما و برج میلاد تهران، با حضور اساتید خارجی گامی مهمی در راستای فرهنگ سازی در این حوزه برداشته است.
 

سخنرانی حمید سپیدنام رییس هیئت مدیره شرکت کاسپید در کشور آیسلند که با حضور رییس جمهور این کشور، مدیر مارکتینگ شرکت‌های ادوب، مایکروسافت، آی بی ام و فیس بوک نقطه عطفی در دوران فعالیت این شرکت می‌باشد.
 

اگر قصد طراحی سایت شرکت خود و یا افزایش فروش خود از طریق آخرین تکنیک‌های وب مارکتینگ را دارید شاید کاسپید بهترین انتخاب باشد.

فروشگاه ارس وب

درباره ما

تماس با ما

 آدرس شرکت : منطقه آزاد ارس جلفا خیابان نماز شرکت آنیل سیستم ارس ساختمان ارس وب

پیام کوتاه : 3000570076

ایمیل : info@arasweb.ir