سود مالی و کسب‌وکار پر رونق، آرزوی همه‌ی بازاریان سنتی منطقه آزاد ارس است. بازاری که با وارد شدن به قرن بیست‌ویکم و مدرن شدن تجارت در سرتاسر دنیا، هر روز بیش از قبل بازاریان سنتی را آرزویشان دور می‌کند.

این مقاله دروازه‌ای برای ورود به کسب‌وکار آنلاین و فروش بیست‌وچهار ساعته محصولات شماست:

حتما تا به حال به فروش بیشتر و رسیدن به درآمد دلخواه فکر کرده‌اید. اگر هنوز هم به صورت سنتی کار می‌کنید، احتمالا با توجه نوسانات بازار، رسیدن به این هدف را بسیار سخت می‌دانید.

یکی از اصلی‌ترین مشکلات در بازارهای سنتیِ کشورهای در حال توسعه، دوری از علوم‌ِ مدرن، روش‌های بروز و ابزارهای کارآمد امروزیست.

با وجود اینکه همچنان ویترین‌های پر زرق‌وبرق توانایی جذب مخاطب را دارند، ولی سودِ اصلی بیشتر کسب‌وکارهای بزرگ و موفق، از وب‌سایت‌های فروش محصولات تامین می‌شود.

این بازار عظیم و پرسود به حدی حائز اهمیت و حیاتی است که تمامی شرکت‌های معتبر برای موفقیت در آن، دست به دامن مراکز تحقیقاتی پیشرفته شده‌اند.

عصر تکنولوژی با عرضه کردن حق‌های انتخاب زیاد به منظورِ دسترسی سریع به کالاهای مورد نیاز، بازار بزرگی را به صورت مجازی به وجود آورده است.

ارائه‌ی خدمات به صورت برخط، توانسته‌اند رویای دیرینه‌ی ارائه‌ی خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت و سرعت را به حقیقت برساند و دوره‌ای جدید در تجارت دنیا آغاز کند.

با این وجود، ما همچنان شاهد فروشِ سنتی و حضوری کالا در کشورمان هستیم. این روش و دوری از تکنولوژی‌ روز، به فروشندگان ایرانی هر ساله میلیاردها تومان ضرر وارد می‌کند.

با راه‌اندازی پروژه‌ی کالای همراه مسافر در منطقه‌ آزاد تجاری ارس، این شهر با جهشِ عظیمی روبه‌رو شد و مجتمع‌های تجاری و فعالیت‌های اقتصادی کوچک و بزرگ به یک‌بار در این شهر سربرآوردند. به‌گونه‌ای که در حال حاضر بیش از هزاران واحد تجاری و صنفی در شهر فعالیت دارند و این آمار هر روز افزایش میابد.

با توجه به رکود هر ساله‌ی بازار ارس در دومین نیمه‌ی سال، استفاده از روش‌های ارتباطی مدرن در زمینه‌ی فروش به صورت شبانه‌روزی در سرتاسر ایران به یکی از واجبات این زمینه تبدیل شده است.

با وجود آگاهی جامعه‌ی بزرگ بازاریان ارس از شیوه‌های مدرن بازاریابی و ابزارهای فروش، همچنان شاهد دور ماندن این قشر از فروش‌های آنلاین هستیم. دور ماندنی که اصلی‌ترین دلیلِ آن، ناآشنایی با این محیط و ناتوانایی برای شروعِ کار است.

شما فقط کافی‌ست تا با ما تماس بگیرید.

ما در کمترین زمان ممکن تمام کارهای لازم برای شروعِ کسب‌وکارِ آنلاین شما را سامان‌دهی می‌کنیم تا با فروش شبانه‌روزی کالاهایتان، رکودها و نوسانات اقتصادی را پشت سر بگذارید و کسب‌وکارتان را رونق ببخشید.

راه کارهای تجارت الکترونیکطراحی و توسعۀ وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *