خدمات طراحی اپلیکیشن

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

خدمات ما

خدمات طراحی اپلیکیشن ارس وب

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید! داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن ارس وب آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید با شما همراه باشد. برنامۀ شما چه امکاناتی می‌تواند داشته باشد؟ شما می‌توانید قابلیت‌های مختلفی را در برنامۀ خود به کاربران ارائه دهید. برای مثال آنها می‌توانند از طریق برنامه مستقیماً به حساب کاربری خود در سایت شما متصل شوند و از امکانات آن استفاده نمایند. یا آنکه محصولات شما را مشاهده کنند و خرید خود را انجام دهند. البته ایجاد یک فضای کاربری خوب در موفقیت برنامۀ شما اهمیت بسیاری دارد.

اپلیکیشن IOS

اپلیکیشن اندروید

نرم افزار ویندوز

وب اپلیکیشن

نمونه کار ها

جدیدترین پروژه های ارس وب

برخی از جدید ترین پروژه های انجام شده ارس وب

نوع پروژه:شرکتی

سازمان منطقه آزاد ارس

طراحی UI و پیاده سازی

نوع پروژه:فروشگاهی

حاتم اوغلو

طراحی سایت

نوع پروژه:فروشگاهی

آرام شاپ

طراحی سایت

روند انجام پروژه

مراحل طراحی اپلیکیشن اختصاصی

ما فراتر از آن هستیم تا ارزش استثنایی را به مشتریان خود ارائه دهیم. اینجاست که چرا کسب و کارهایی مانند شما باید ما را انتخاب کنند.

طراحی وایرفریم

برنامه‌ریزی‌های اولیه انجام می‌شوند و نقشه‌های اپلیکیشن شما کشیده می‌شوند. این نقشه‌ها ساختار کلی و چیدمان بخش‌های مختلف اپ شما را مشخص خواهند کرد

طراحی گرافیکی

پس از تائید وایرفریم، بر اساس هویت بصری کسب و کار شما، به سراغ طرح‌های گرافیکی اپلیکیشن  می‌رویم. این طرح‌ها مشخص می‌کنند که اپلیکیشن شما از نظر بصری چگونه خواهد بود

پیاده سازی کدها

در مرحله نهایی، شروع به پیاده سازی طرح های گرافیکی تائید شده می‌کنیم و کارهای کدنویسی اپلیکیشن شما را انجام می‌دهیم. و در آخر به رفع اشکالات و کامل کردن برنامه می‌پردازیم.

گوشی‌های هوشمند جایگاه ویژه‌ای در جهان امروز پیدا کرده‌ و اپلیکیشن‌های مختلف تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ کاربران شده‌اند. بنابراین یک فرصت استثنایی در اختیار شما است. با ساخت یک برنامۀ زیبا و کاربردی می‌توانید خدمات خود را مستقیماً از طریق گوشی در اختیار مشتریان قرار دهید و به این ترتیب یک رابطه بهتر را با آنها رقم بزنید.

هزینه طراحی اپلیکیشن شما چقدر خواهد شد؟
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید