خدمات امنیتی

برای محافظت از کسب و کار شما

خدمات ما

خدمات امنیتی ارس وب

تحلیل و آنالیز

با تحلیل گذشته کسب و کار آنلاین خود، آیندۀ آن را بهتر رقم بزنید.
چگونه می‌توانید دربارۀ برنامه‌های آینده کسب و کار خود تصمیم‌گیری کنید؟ چه استراتژی مشخص قابل اعتمادی برای کسب موفقیت بیشتر دارید؟ خوشبختانه، راهی برای کسب اطمینان وجود دارد. با ورود به عصر دیجیتال، ابزارهای تحلیلگر قدرتمند ایجاد شده‌اند که به کمک آنها می‌توانید وضعیت دیجیتال برند خود را به دقت زیر نظر داشته باشید و خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهید. ارس وب می‌تواند در مسیر استفاده از ابزارها و تحلیل بهتر وب‌سایت شما همراهتان باشد.

عیب یابی و رفع نواقص

ما معایب را به دو بخش تقسیم کرده ایم :
• معایبی که به چشم مِی آیند
• معایبی که به چشم نمی آیند اما احساس می شوند
و هر دوی این معایب در واقع از یک جا نشات می گیرند که همان کدها ، ساختار و ایده ها هستند .
معایب نوع اول یا همان معایب دیداری مانند : معایب گرافیکی ، به هم ریختگی صفحات ، کاربری مشکل ، اضافه کردن هدرها ، بنرها ، جداول ، منوها و تب ها ، کاهش سرعت ، تطبیق با مرورگرها ، ویراستاری مطالب و …
معایب نوع دوم یا همان معایب حسی : چرا بازدیدکنندگان وب سایت کاهش یافته اند ؟ ، چرا گوگل در جستجوهایش وب سایت شما را نمایش نمی دهد ؟ چرا موفق تر از رقبای خود نیستید ؟ حتی با داشتن یک وب سایت ، حتی با داشتن یک وب سایت برتر نسبت به رقبای خود . چه ایده ای می تواند وب سایت شما و حتی حرفه شما را به جایگاهی که لیاقت آن را دارد تعالی دهد ؟

رفع هک

هک شدن سایت بصورت کلی یا جزئی یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای هر سایت رخ دهد. قاعدتا سایت هک شده هر قدر بزرگتر و مهم تر باشد می تواند دامنه گسترده تری را تحت تاثیر قرار دهد. بسیاری از سایت ها هستند که در صورت هک شدن، امنیت سایت های دیگر نیز به خطر می افتد که در اینصورت کار پیچیده تر می شود. همانطور که میدانید در وب امنیت بصورت مطلق وجود ندارد اما می توان با بکارگیری راهکارهای موجود، امنیت سایت را به بالاترین حد رساند. در ادامه قصد داریم اقدامات مورد نیاز پس از هک شن سایت را مطرح و راهکارهای احیای آنرا ارائه کنیم.

امنیت سایت

 به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با انجام آنها ضریب امنیت سایت به حداکثر رسیده و امکان نفوذ به آن به حداقل می رسد. توجه داشته باشید که امنیت سایت تابع موارد دیگری نیز می باشد که تمامی آنها نقش بسیار اساسی در تامین امنیت وبسایت دارند. امنیت سرور ، امنیت شبکه ، امنیت اینترنت ، امنیت سیستم عامل ، امنیت نرم افزار و بسیاری از موارد دیگر نقش کلیدی در تامین زیرساخت امنیت سایت دارند. بحث فعلا در مراحل پایه است و هنوز در مورد اقدامات موثر و کلیدی در خود سایت مبحثی ارائه نشده است. با فرض بر اینکه تمامی موارد پایه تامین هستند و مشکلی در سایر موارد که امنیت سایت تحت تاثیر آنهاست به یکسری اقدامات بر روی هر سایتی نیاز است که امنیت آن تامین گردد. با توجه به اینکه اکثر سایت های موجود در وب بصورت پویا ( دینامیک ) هستند به همین جهت روی سایت های دینامیک که با سیستم مدیریت محتوا ( cms ) پایه ریزی شده اند تمرکز کرده و بحث مختصری نیز در مورد سایت های ایستا ( استاتیک ) خواهیم داشت. با توجه به اینکه موضوع امنیت سایت بسیار گسترده است و نیاز به بررسی و بحث زیادی دارد سعی بر آن خواهد بود تا عناوین بصورت منظم و مشروح بیان شود.

آنالیز

عیب یابی

رفع هک

پشتیبانی

انجام کلیه خدمات امنیتی بر اساس آخرین متد روز در کنار رعایت استانداردهای جهانی و مطقه ای با بالاترین کیفیت در کنار توجه به اهداف سازمانی ، شرکتی و شخصی و اصول و اهداف شما صورت میگیرد .

هزینه خدمات ویژه شما چقدر خواهد شد؟
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید