نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری)

با استفاده از نرم افزار سی آر ام می‌توانید ارتباط بهتری با مخاطبان خود داشته باشید
استفاده از نرم افزار سی آر ام (CRM) به شما کمک می‌کند ارتباط بهتری با مشتری ‎های کسب و کار خود داشته باشید. به کمک نرم افزار سی آر ام شما می‌توانید اطلاعات مشتری‌‌ها را نگهداری کنید، به سوابق همکاری خود با آنها دسترسی داشته باشید، درخواست‌هایشان را بهتر پیگیری کنید و به سادگی برای گروه‌های مختلف آنها ایمیل یا پیامک ارسال کنید. ما می‌توانیم در پیاده‌سازی اصولی و کامل بهترین نرم افزار سی آر ام یعنی سی آر ام مایکروسافت به شما کمک کنیم.

نصب و راه اندازی ویپ (تلفن گویا)

با استفاده از سیستم تلفن گویا، تماس‌های خود را بهتر مدیریت کنید
قطعاً مدیریت تماس‌ها وقتی از ویپ (VoIP) استفاده کنید، راحت‌تر خواهد بود. هر کس با شما تماس بگیرد، توسط سیستم تلفن گویای شما به بخش مورد نظر خودش هدایت خواهد شد. دیگر کسی پشت خطوط شما نمی‌ماند. به علاوه، می‌توانید امکانات شخصی‌سازی شده به مخاطبان بدهید

محتوا

BRAND

VOIP

CRM

مشاوره بازاریابی و برندینگ دیجیتال

با متخصصان بازاریابی دیجیتال درباره مشکلات و راهکارها صحبت کنید
زمانی که شما قصد تصمیم‌گیری درباره رویکردهای بازاریابی دیجیتال خود را دارید، وقتی که به مشکلی در پیاده‌سازی ابزارهای بازاریابی خود برخورد کرده‌اید، یا اصلاً می‌خواهید کمی بهتر مسیر دیجیتالی که پیش رویتان است را بشناسید، آن وقت است که خدمات مشاوره ارس وب می‌تواند برای شما مناسب باشد.

تولید محتوا حرف اول را می زند!

یک وب سایت با طراحی بسیار جذاب تا زمانیکه از محتوای مناسبی برخوردار نباشد هیچ موقع مورد توجه گوگل و کاربران قرار نخواهد گرفت. دیگر روش هایی مانند لینک سازی انبوه مورد توجه گوگل قرار نمیگیرد و گوگل اولویت دادن امتیاز به وب سایت ها را محتوای مناسب قرار داده است.

اگر میخواهید در گوگل به رتبه بالاتری برسید، میتوانیم با تولید محتوای مناسب شما را به آرزویتان برسانیم. ما آماده ایم تا ضمن رعایت هویت برند کسب و کار شما، برای وب سایت شما محتوای جذاب و کاربرپسندی تولید کنیم تا شانس دیده شدن شما توسط موتورهای جستجو و به دنبال آن کاربران بالاتر رفته و بازدیدکنندگان وفاداری برای سایت خود پیدا کنید

هزینه خدمات ویژه شما چقدر خواهد شد؟