خدمات ویژه

برای به ثمر رسیدن یک سایت ، اپ و … نیاز به فرایندی صحیح و مستمر میباشد و وجود افراد و مجموعه متخصص و باتجربه در این زمینه باعث پیشبرد این فرایند به سوی موفقیت در کوتاهترین زمان ممکن میشود . مجموعه ارس وب با عرضه بسته ها و مشاوره های ویژه و تخصصی سعی در سرعت بخشیدن به این فرایند در کنار ارایه بهترین کیفیت در زمینه خدمات و پشتیبانی می باشد . خدماتی از قبیل :

  • سئو پایه و مستمر
  • بهینه سازی و افزایش سرعت
  • وبمسترینگ
  • و …
seo-min

سئو

فرآیند انجام یک پروژه سئو و بهینه سازی معمولا با بهینه سازی ساختار کدنویسی قالب و اعمال استانداردهای سئو در سایت آغاز میشود. پس از آن فرایند بازاریابی محتوایی و تولید محتوا سئو شده آغاز شده و فرآیند ایندکس و کسب جایگاه در نتایج جستجو گوگل شروع میشود. با گذشت چند ماه از فعالیت یک سایت، میتوان با به کارگیری تکنیک های لینک سازی داخلی و خارجی جایگاه آن را در نتایج جستجو گوگل بهبود بخشید

speed-min

بهینه سازی

سرعت صفحه، اندازه گیری میزان بارگذاری محتوا در صفحه شما است.یکی از معیار های بسیار مهم برای کاربران و گوگل می باشد.شما می توانید سرعت لود صفحات سایت خود را با ابزار gtmetrix ارزیابی کنید. بهینه سازی سایت مطابق جدید ترین الگوریتم های گوگل:

  • بهینه سازی الگوریتم پاندا
  • بهینه سازی الگوریتم پنگوئن
  • بهینه سازی الگوریتم کبوتر
  • و …
webm-min

وبمسترینگ

بسیاری از کاربران ، مدیران و کارفرمایان در بعد از پیاده و بهینه سازی تصور بر اتمام فرایند ایجاد کسب و کار آنلاین نموده از فاز اصلی پروژه غافل شده بعد از اندک مدتی فعالیت بر روی سایت یا … خود با مشاهده درجا زدن علی رغم تلاش دلسرد میشوند زیرا فرایند وبمسترینگ و اتصالات به موتورهای جست و جو و فراخوان نمودن این موتورهابه جستجو در محیط خود را فراموش کرده اند که مجموعه ارس وب با تیم مجرب خود این فرایند حیاتی را برای شما به انجام میرساند .

دپارتمان مجموعه ارس وب

طراحی

وب سایت و اپ شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است و همچنین بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت و اپلیکیشن اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت و اپ شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در ارس وب به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.
دپارتمان مجموعه ارس وب

تبلیغات

در درجه اول باید بدانید که دقیقا از خود و کارتان چه می خواهید و اصلا دقیقا چه نوع کسب و کاری را قرار است راه بیاندازید. پس از آن نیز باید نیازهای خود و کارتان را مشخص کنید. این اولین و مهمترین گام برای رسیدن به هدف است. تلاش کنید بهترین و به روزترین استراتژی های بازاریابی و تبلیغات برای کسب و کار خود به کار گیرید، چون بیشترین تاثیر را، به ویژه در مراحل اولیه، روی مشتری خواهند داشت.رقیبان خود در کسب و کار جدید را رصد کنید. بدانید که دقیقا رقیبانتان چه کسانی هستند و هر یک در چه موقعیتی از کسب و کارشان قرار دارند. با گردآوری این اطلاعات، ساده تر و مطمئن تر تصمیم می گیرید.
دپارتمان مجموعه ارس وب

پشتیبانی

امروزه حمایت و پشتیبانی و پاسخ به نیازهای کسب و کارهای مختلف و سرویس دهی و پاسخگویی مناسب از مهمترین عوامل پیشرفت و اثبات یک فعالیت فعال میباشد . مجموعه ارس وب بسته های ویژه ای در زمینه های مختلف اعم از وب ، اپلیکیشن ، محیط و شبکه های مجازی و محیطی و ... ارایه نموده و هر چه بیشتر باعث پیشبرد اهداف کسب و کارا در مسیر رسیدن به موفقیت نموده است .
دپارتمان مجموعه کودکی

مطالب

مطالعه و بررسی آخرین دستاوردها و مطالب و پژوهشها

خبرنامه ارس وب

با عضویت در خبرنامه مجموعه از آخرین خدمات ، مشاوره ها ، اطلاعیه ها ، مقالات و اخبار آگاه شوید .

مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ما استفاده خواهد شد .

مشاوره عمومی

مجموعه ارس وب جهت رفاه حال کاربران و ارایه خدمات متناسب با شرایط شما فرم پرسشنامه و مشاوره ای را تنظیم نموده که با تکمیل و ارسال آن میتوانید بیشتر از مزایا و خدمات ارایه شده بهره مند گردید .